КОНТАКТИ:

Email:

hello@grynevich.com — загальні питання

grin@grynevich.com — для замовлення

info@grynevich.com — для співпраці

Офіс: Україна, Київ, вул. Оксамитова,10

Телефон для замовників  —  096 782 7995

НАПИСАТИ:

  • Серый Instagram Иконка

З питань співпраці не дзвонити, є пошта, хай йому грець!!!

BarBoss BRBS1

КИЇВ

2015

Завданням проекту було створити стильний чоловічий простір, де можна відпочити, зробити стрижку або татуювання, випити кави або щось міцніше. Придумати салон цікавим, з індивідуальною рисою, яка відрізняла б від інших салонів. Разом з тим, на реалізацію проекту потрібно затратити граничний мінімум, так як приміщення орендоване.


Задумка народилася відразу ж, в процесі обговорення побажань з замовником. Оскільки історія барбершопів бере початок на початку 20-го століття, ми вирішили взяти звідти зовсім не багато. При цьому, ми відійшли від теми Америки і Британії, бажаючи створити щось своє. Про далекі роки нам нагадує лише диван «Честерфілд» і лаконічні молдинги на стінах. Все інше говорить про наш час. Було так само вирішено зробити салон в темних тонах з теплим освітленням і жовтими елементами, що асоціюється з затишним місцем, де можна провести час в чоловічій компанії. У салоні всі предмети створені за нашими ескізами, якщо не брати до уваги світильників. Спеціально для цього салону ми спроектували довгу лаву з м'якими сидіннями. Так само тут знайшло своє місце наше фірмове жовте крісло «ARMleather».

Результат радує відвідувачів, персонал і власників. Це приклад створення дизайну для орендованого приміщення, без особливих на те кошт.