КОНТАКТИ:

Email:

hello@grynevich.com — загальні питання

grin@grynevich.com — для замовлення

info@grynevich.com — для співпраці

Офіс: Україна, Київ, вул. Оксамитова,10

Телефон для замовників  —  096 782 7995

НАПИСАТИ:

  • Серый Instagram Иконка

З питань співпраці не дзвонити, є пошта, хай йому грець!!!

FLAT APARTMENT

КИЇВ

2016

У 2-кімнатній квартирі з величезним коридором і двома санвузлами потрібно було зробити зручне планування. У дизайні бажанням було використовувати елементи FLAT design. Це не дивно, оскільки замовники - просунуті молоді IT фахівці. А останнім часом, як ми всі помітили, всі інтерфейси соцмереж, пошукачів і сайтів зробили редизайн та перейшли на цей прекрасний формат.


Насамперед, ми розгромили всі перегородки, щоб швидше прибрати з очей незбагненно тупе планування від забудовника. Ще одним незручним елементом планування було те, що зовнішні стіни будинку створюють нерівні кути у всій квартирі. На місці одного з санвузлів нам вдалося зробити кухню з островом, продовженням якої є вітальня, так квартира з 2-кімнатної перетворилась на 3-кімнатну. У дизайні все мінімалістично, але колоритно. Цікаву, але в той же час спокійну атмосферу створюють матеріали і кольори.

Велика частина предметів інтер'єру створювалися за індивідуальним дизайном нашої майстерні. Особливо виділимо журнальний столик з асиметричними формами, що є характерною рисою в проектуванні Workshop Dmitriy Grynevich. Так само світильники підвіси з міді і бірюзових шкіряних шнурів, які створюють романтичну і чарівну атмосферу у вечірній час.