КОНТАКТИ:

Email:

hello@grynevich.com — загальні питання

grin@grynevich.com — для замовлення

info@grynevich.com — для співпраці

Офіс: Україна, Київ, вул. Оксамитова,10

Телефон для замовників  —  096 782 7995

НАПИСАТИ:

  • Серый Instagram Иконка

З питань співпраці не дзвонити, є пошта, хай йому грець!!!

PINK_FLOYD

КИЇВ

2018

У квартирі, площею 126 м.кв., необхідно було створити відкриту зону вітальні і кухні / їдальні, спальню з великим гардеробом і дитячу. Квартира повинна була бути в пастельних кольорах, теплих відтінків.


Як завжди, нам довелося зруйнувати всі перегородки незручного планування забудовника. Навіщо вони роблять такі погані планування, якщо всі покупці потім їх зносять за свої гроші? !!! Питання залишається відкритим. Прибравши все неподобство, ми створили зручний сценарій пересування по квартирі, розбивши простір на логічно взаємопов'язані зони. В кухні встановили потужну витяжку в столі, та примусову вентиляцію. У квартирі встановлений комплекс рішень для автоматизації повсякденних дій (розумний будинок). З цією системою житло стає дуже комфортним і легким, ніби квартира стає другом та помічником для мешканців. А ще, в цій квартирі немає телевізора, але є проектор в спальні))

Основними кольорами обрані блідо-рожевий і білий, а на додаток до них йде тепла текстура світлого дерева. Декор - мідь. Вона використана у змішувачах, оздобленні (бетонний стовп ми обшили мідними листами). Цікавим декоративним елементом з міді є круглий мідний лист, який розташований над диваном. Це наш авторський декоративний елемент, придуманий спеціально для цього проекту.