КОНТАКТИ:

Email:

hello@grynevich.com — загальні питання

grin@grynevich.com — для замовлення

info@grynevich.com — для співпраці

Офіс: Україна, Київ, вул. Оксамитова,10

Телефон для замовників  —  096 782 7995

НАПИСАТИ:

  • Серый Instagram Иконка

З питань співпраці не дзвонити, є пошта, хай йому грець!!!

АПАРТАМЕНТИ В РУАНІ

РУАН, ФРАНЦІЯ

2017

Ця чудова квартира була створена для непересічної родини, яка проживає в місті Руан, Франція.
Для роботи нам дісталося велике приміщення з добре збереженою ліпниною. Господарі захотіли, щоб ми створили для них щось еклектичне, але незвичайне. Щоб добре вписати ліпнину, яка вже є, але не схилятися до звичайної класики. Іншими словами, потрібен був свіжий дизайн із сучасними, брендовими меблями і системою розумного будинку.

Що цікавого ми зробили. По-перше, підлогу. Оскільки кімнати великі, особливо вітальня, ми вирішили трохи масштабувати сприйняття простору за допомогою великої паркетної дошки, покладеної ялинкою. Таким чином, у нас вийшов паркет французької ялинки у збільшеному масштабі. Це не означає, що ми хотіли зменшити простір таким чином, але домагалися ексклюзивності, нестандартного рішення.
По-друге, ми придумали «бомбезну» !!! люстру по центру вітальні, яка зроблена з металевих труб різної довжини, з накінечниками, що світяться. Окислену бронзу ми імітували і покрили все глянсовим лаком. Вона трохи нагадує перископ підводного човна, але в цьому і сіль - дивина предметів.
По-третє, за диваном на стіні розмістили панель з кортенівської сталі, в якій лазером вирізані слова «це акцент». За панеллю розміщена підсвітка. Крім того, панель встановлена ​​на 4-х величезних болтах-кронштейнах по кутах. Ця панель виглядає дуже ефектно, тому що вона так само трохи дивна в цьому інтер'єрі.
По-четверте, навпроти кортенівської панелі, на тумбочках, стоять вуличні світильники-стовпчики! Це замість звичних настільних торшерів. Їх теж довелося декорувати під бронзу, на підтримку люстрі.
Це основне, що робить цей інтер'єр особливим. Крім цього, ми використовували нестандартні рішення в деяких меблях і сантехніці. Наприклад, використовували таку оббивку або колір, яких немає в стандартних партіях виробництва.
У цій великій квартирі є все, що потрібно господарям для комфортного життя, естетичної насолоди і здивування гостей.